Final
8/24 Thu 7:00pm
Beavercreek
35
@Xenia
6
Final
8/24 Thu 7:00pm
Belmont
42
@Dunbar
0
Final
8/24 Thu 7:00pm
Alter
12
@Fairmont
13
Final
8/25 Fri 7:30am
Walnut Hills
21
@Lakota East
24
Final
8/25 Fri 5:30pm
Danville
31
@Ponitz
6
Final
8/25 Fri 6:00pm
Elder
21
@Lakota West
7
Final
8/25 Fri 7:00pm
St. Mary's Memorial
32
@Sidney
39
Final
8/25 Fri 7:00pm
Eaton
24
@Greenville
19
Final
8/25 Fri 7:00pm
Mason
31
@Springboro
21
Final
8/25 Fri 7:00pm
Perry
49
@Vandalia Butler
14
Final
8/25 Fri 7:00pm
Kings
37
@Lebanon
31
Final
8/25 Fri 7:00pm
Northwest
24
@Miamisburg
54
Final
8/25 Fri 7:00pm
Troy
0
@Trotwood
48
Final
8/25 Fri 7:00pm
Tri-County North
7
@Brookville
34
Final
8/25 Fri 7:00pm
Dixie
56
@Twin Valley South
40
Final
8/25 Fri 7:00pm
Arcanum
0
@Greeneview
31
Final
8/25 Fri 7:00pm
Preble Shawnee
32
@National Trail
14
Final
8/25 Fri 7:00pm
Mississinawa Valley
20
@Union City
28
Final
8/25 Fri 7:00pm
Tecumseh
26
@Fairborn
32
Final
8/25 Fri 7:00pm
Stebbins
12
@Carroll
27
Final
8/25 Fri 7:00pm
Fenwick
35
@CHCA
27
Final
8/25 Fri 7:00pm
Ross
6
@Badin
36
Final
8/25 Fri 7:00pm
Centerville
30
@Fairfield
23
Final
8/25 Fri 7:00pm
Lima Senior
34
@Middletown
14
Final
8/25 Fri 7:00pm
Monroe
13
@Edgewood
38
Final
8/25 Fri 7:00pm
Talawanda
0
@Madison
44
Final
8/25 Fri 7:00pm
Franklin
47
@Carlisle
14
Final
8/25 Fri 7:00pm
Bethel
63
@Northridge
22
Final
8/25 Fri 7:00pm
Waynesville
22
@Bethel-Tate
49
Final
8/25 Fri 7:00pm
Tippecanoe
21
@Bellbrook
14
Final
8/25 Fri 7:00pm
Wilmington
31
@Valley View
52
Final
8/25 Fri 7:00pm
Oakwood
42
@Mariemont
41
Final
8/25 Fri 7:00pm
London
49
@Urbana
19
Final
8/25 Fri 7:00pm
Graham
27
@West Liberty-Salem
28
Final
8/25 Fri 7:00pm
Triad
25
@Indian Lake
55
Final
8/25 Fri 7:00pm
Southeastern
22
@Northwestern
47
Final
8/25 Fri 7:00pm
Kenton Ridge
48
@Northeastern
13
Final
8/25 Fri 7:00pm
Bellefontaine
19
@Wapakoneta
7
Final
8/25 Fri 7:00pm
Cedarville
0
@Mechanicsburg
46
Final
8/25 Fri 7:00pm
Dayton Christian
28
@Troy Christian
13
Final
8/25 Fri 7:00pm
Crestview
38
@Parkway
26
Final
8/25 Fri 7:00pm
Delphos SJ's
46
@Toledo Woodward
6
Final
8/25 Fri 7:00pm
Northmont
36
@Winton Woods
45
Final
8/25 Fri 7:00pm
West Carrollton
0
@Little Miami
42
Final
8/25 Fri 7:00pm
Midd. Christian (non-varsity)
13
@Lockland
19
Final
8/25 Fri 7:00pm
East Clinton
0
@Clinton-Massie
56
Final
8/25 Fri 7:00pm
Ben Logan
34
@Fairbanks
19
Final
8/25 Fri 7:30pm
Tri-Village
45
@Jefferson Twp.
8
Final
8/25 Fri 7:30pm
Riverside
26
@Ansonia
17
Final
8/25 Fri 7:30pm
Arlington
0
@Anna
52
Final
8/25 Fri 7:30pm
Kenton
28
@Coldwater
35
Final
8/25 Fri 7:30pm
Lehman Catholic
21
@Fort Recovery
27
Final
8/25 Fri 7:30pm
Chaminade Julienne
7
@Marion Local
35
Final
8/25 Fri 7:30pm
Fort Loramie
0
@Minster
20
Final
8/25 Fri 7:30pm
Bradford
0
@New Bremen
48
Final
8/25 Fri 7:30pm
Covington
7
@St. Henry
37
Final
8/25 Fri 7:30pm
Celina
7
@Versailles
36
Final
8/25 Fri 7:30pm
Milton-Union
3
@Miami East
17
Final
8/25 Fri 7:30pm
Grove City Christian
7
@Catholic Central
41
Final
8/25 Fri 7:30pm
Springfield
55
@Lancaster
21
Final
8/25 Fri 8:00pm
Piqua
50
@Meadowdale
12
Final
8/26 Sat 6:00pm
New Miami
6
@Gamble Montessori
20
Final
8/26 Sat 7:00pm
Moeller
42
@Hamilton
7
Final
8/26 Sat 7:00pm
Spg. Shawnee
19
@Thurgood Marshall
16
Final
8/27 Sun 1:00pm
Wayne
0
@Pine-Richland (Pa.)
41
8/25 Fri 7:00pm
Pleasant
@Greenon